سوالات متداول

ترجمه تلفیقی است از دانش و مهارت نوشتار، حال اگر متن تخصصی باشد نیاز به دانش فنی در حوزه مورد نظر نیز دارد.

سوالات متداول

برخی از سوالات متداولی که مشتریان گرامی از ما پرسیده اند عبارت اند از:
  1. ترجمه تضمینی یعنی چه؟ ترجمه تضمینی بدین صورت است که اگر مترجم به هردلیلی ترجمه ای ناقص و دارای اشکال به شما ارائه نماید، شما میتوانید درخواست ترجمه مجدد متن خود را برای ما ارسال نمایید. در صورت نارضایتی شما از مترجم، متن شما بدون دریافت هزینه اضافی مجددا توسط مترجم دیگری ترجمه می شود. معمولا اعلام نارضایتی از مترجمان در ترجمه تخصصی ایرانیان بسیار پایین است زیرا کلیه داوطلبین ترجمه قبل از ورود به مجموعه ترجمه تخصصی ایرانیان آزموده شده و اگر مشتری اعلام نارضایتی داشته باشد همکاری با ایشان قطع میگردد.
  2. از کجا از کیفیت ترجمه مطمین باشم؟ سایت ترجمه تخصصی ایرانیان به عنوان یکی از موسسات خوش نام در زمینه ترجمه شناخته می شود و تا کنون توانسته است اعتماد بسیاری از جامعه دانشگاهی کشور را به دست آورد. مهمترین موردی که بر کیفیت ترجمه تاثیر مستقیم دارد، ارزیابی توسط افراد متخصص و مجرب است. زمانی که مترجم فایل ترجمه را برای شما ارسال می نماید، ابتدا بایستی به تایید ارزیاب برسد تا برای شما نمایش داده شود. در صورتی که تیم ارزیاب به هر دلیلی سطح کیفی ترجمه را متناسب با سطح سفارش ندانند، به مترجم اشکالات فایل ارسال می شود تا برطرف شود. در صورتی که مترجم از عهده اصلاحات بر نیاید، کار از ایشان گرفته شده و به مترجم دیگری ارسال می شود. با توجه به وجود تیم ارزیابی دقیق در ترجمه تخصصی ایرانیان می توان از کیفیت ترجمه مطمین بود. از سوی دیگر ترجمه به صورت متوالی و در چند نوبت برای شما ارسال می شود. در صورتی که فایل ترجمه از نظر شما دارای اشکال باشد می توانید از ارزیاب بخواهید تا مترجم دیگری برای کار شما در نظر گرفته شود.
  3. پرداخت هزینه ها به چه صورت است؟ در حال حاضر برای پرداخت های زیر یک میلیون تومان، امکان پرداخت اقساطی وجود نداشه و هزینه ترجمه به صورت نقدی دریافت می شود.
  4. آیا شما ویرایش علمی مقاله هم انجام میدهید؟ترجمه تخصصی ایرانیان به عنوان سایت پیشرو در زمینه ارائه خدمات ترجمه،بلاخص ترجمه مقالات و متون تخصصی فعالیت دارد. این موسسه هیچ فعالیتی در زمینه ویرایش علمی، تهیه مقاله، نگارش مقاله و مواردی از این قبیل ندارد.