درباره ما

ترجمه تخصصی ایرانیان با هدف ترقی سطح کیفی ترجمه مقاله و کتب در ایران فعالیت خود را با تشکیل تیم تخصصی ترجمه از دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه های برتر ایران شروع نمود. فعالیت اولیه بر اساس ترجمه مقالات فارسی به انگلیسی جهت انتشار در نشریات معتبر و ترجمه کتب مرجع انگلیسی به فارسی شکل گرفت.هسته اولیه گروه مترجمین ۵۸ مترجم تخصصی در مقاطع دکتری و ۱۳۴ مترجم تخصصی در مقاطع کارشناسی ارشد را شامل میشد. به مرور زمان به دلیل استقبال دانشجویان و فعالان دانشگاهی و پژوهشی از خدمات ترجمه و ویرایش مقالات در مجموعه ایرانیان، تعداد مترجمی به ۴۰۰ مترجم افزایش یافت. با گسترش فعالیت مجموعه ترجمه تخصصی ایرانیان استخدام مترجمان در سایر زبان ها آغاز شد و هم اکنون ترجمه تخصصی ایرانیان مفتخر است اعلام کند با بیش از ۵۸۰ مترجم در زبان های غیر انگلیسی (عربی، روسی،فرانسوی،آلمانی، چینی و..) و بیش از ۱۲۰۰ مترجم تخصصی در زبان انگلیسی ترجمه تخصصی متون و مقالات تخصصی را با بهترین کیفیت انجام میدهد.

تیم ترجمه تخصصی ایرانیان پس از چندین ماه تجربه موفق در ترجمه تخصصی مقالات اقدام به گسترش حوزه فعالیت خود نمود و به صورت تخصصی وارد ترجمه در کلیه زبان های زنده دنیا شد. هم اکنون با در اختیار داشتن بیش از ۱۵۰۰ مترجم داخلی و خارجی اقدام به انجام کلیه خدمات ترجمه اعم از ترجمه مقاله، ترجمه کتاب،ترجمه کاتالوگ و دستورالعمل و … به کلیه زبان ها در ایران نموده است.

در تیم ترجمه تخصصی ایرانیان کلیه خدمات ترجمه توسط مترجمان تخصصی در هر رشته انجام گرفته و ویرایش نیتیو مقالات با همکاری چند مترجم بومی به زبان انگلیسی برای اولین بار در ایران توسط ترجمه تخصصی ایران ایده پردازی و اجرا شد که حاصل این اقدام افزایش سطح کیفی مقالات معتبر بود و این دو مهم ترین عواملی بود که ترجمه تخصصی ایرانیان رابه عنوان موفق ترین تیم ترجمه در کشور بدل نمود.

ترجمه تخصصی ایرانیان این افتخار را دارد که اعلام نماید خدمات ترجمه در این موسسه به صورت کاملا تخصصی انجام می گیرد. ترجمه متون شما توسط مترجمی تخصصی که در رشته شما تحصیل کرده انجام می گیرد.

در صورتی که شما نیز مسلط به زبان انگلیسی بوده و علاقه مند به انجام ترجمه هستید می توانید به خانواده بزرگ مترجمین ترجمه تخصصی ایرانیان بپیوندید.