ترجمه نرم افزار: ترجمه انگلیسی به فارسی آموزش نرم افزار

ترجمه تلفیقی است از دانش و مهارت نوشتار، حال اگر متن تخصصی باشد نیاز به دانش فنی در حوزه مورد نظر نیز دارد.

بسیاری از نرم افزار تخصصی مانند نرم افزار های مهندسی دارای داکیومنت و مستندهای کامل هستند. حجم فایل help برخی از این نرم افزار ها به بیش از هزار صفحه نیز می رسد. راهنمای هر برنامه بهترین و کامل ترین منبع برای یادگیری نرم افزارهای مختلف هستند و ترجمه آموزش نرم افزار می تواند قابل اعتماد ترین مطالب را به خواننده ارائه نماید و بهترین راه برای یادگیری آن باشد. برخی از نرم افزارها دارای یک مجموعه آموزش آنلاین نیز هستند که می توانند بسیار مفید باشند. تقریبا تمامی آموزش های رسمی برای نرم افزارها به زبان انگلیسی منتشر می شوند و بسیاری از شرکت ها وجود دارند که برای یادگیری ساده تر دو خدمت متفاوت را به انجام می رسانند:

  • ترجمه نرم افزار اصلی : شامل ترجمه منوها و پیغام های داخل برنامه است. با توجه به اینکه کلمات موجود در منو بسیاری از برنامه ها مشابه یکدیگر است، لذا این مسئه کمک چندانی به آموزش و یادگیری نرم افزار نخواهد نمود. علاوه برآن این مورد نیازمند تغییرات اساسی در فایل اجرایی برنامه است که به دلیل رمز گذاری های موجود برای بسیاری از برنامه های حرفه ای انجام شدنی نیست.
  • ترجمه آموزش و مستندات نرم افزار : همان طور که قبلا اشاره شد این آموزش ها به صورت آنلاین و آفلاین موجود بوده و از نظر محتوا در بسیاری از موارد، حجم زیادی را به خود اختصاص داده اند. برای ترجمه فایل Help یک برنامه نیاز به یک مترجم تخصصی در حوزه ای متناسب با برنامه است، مثلا ترجمه فایل آموزش برنامه Abaqus مشابه ترجمه تخصصی متون مهندسی مکانیک بوده و از مترجمی تخصصی در همین حوزه بایستی استفاده نمود تا دانش کافی در زمینه مدلسازی اجزا محدود را داشته باشد.

ترجمه تخصصی ایرانیان به عنوان یکی از موسسات ترجمه تخصصی در کشور، خدمات گسترده ای را در زمینه ترجمه متون تخصصی ارائه می نماید که ترجمه آموزش نرم افزار هم یکی از این موارد است. هزینه ترجمه این فایل ها با توجه به حجم بالای مطالب، پایین بوده زیرا دارای 30% تخفیف خواهد بود. برای ثبت سفارش ترجمه نرم افزار کافی است فایل آموزش آن را در سایت بارگذاری نموده تا برآرد هزینه انجام شود. در صورتی که فایل آموزش را در اختیار ندارید و به صورت آنلاین وجود دارد، با همکاران ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم صورت بگیرد.