ترجمه فوری مقاله و کتاب، ترجمه سریع مقالات انگلیسی با قیمت مناسب

ارزیابی کلیه ترجمه های ارسالی

تحویل سریع و در زمان مشخص

امنیت بالای فایل ها

مترجمین حرفه ای

ترجمه فوری مقاله و کتاب، ترجمه سریع مقالات انگلیسی با قیمت مناسب

ترجمه فوری یکی از خدمات ترجمه تخصصی ایرانیان است که برای افرادی که نیاز به دریافت یک ترجمه سریع از فایل خود دارند، ارائه می شود. در این خدمت سرعت ترجمه تا چند برابر افزایش می یابد. معمولا تعداد صفحات یک مقاله پایین بوده و برای ترجمه فوری مقالات تخصصی نیاز به تقسیم کار بین چند مترجم نیست و یک مترجم تخصصی که تجربه مناسبی در این زمینه را داشته باشد، می تواند برای این منظور استفاده شود. اگر مقاله مبسوط نباشد می تواند به صورت یک روزه آن را ترجمه نمود ولی برای مقاالاتی که تعداد صفحات زیادی دارند، انجام ترجمه یک روزه و یا در کمتر از یک روز عملا امکان پذیر نیست. 

برای ترجمه سریع و فوری یک کتاب می توان کار را بین چند مترجم مختلف تقسیم کرد تا در زمان محدود بتوان یک کتاب حجیم را ترجمه نمود. زیرا برای ترجمه کتاب مثلا 300 صفحه ای نمی توان انتظار داشت مترجم در مدت کوتاهی بتواند ترجمه آن را انجام دهد و اگر هم مجبور به انجام آن باشد، ترجمه ای قابل قبول تحویل نخواهد داد. تقسیم کار بین چند مترجم دارای ضعف هایی نیز هست، چون هر مترجم زبان و بیان منحصر به خود را داراست و نحوه بیان هر مترجم با دیگری متفاوت است. در این موارد بایستی کل فایل پس از ترجمه تسط یک ویراستار مورد بررسی قرار بگیرد تا از نظر نوع نگارش هماهنگ شود.

یک مسئله مهم در ترجمه سریع و فوری متون تخصصی، کیفیت و خروجی کار ترجمه است. برخی از موسسات ترجمه، مترجم را موظف به ترجمه حجم بالایی از مطالب در روز می نمایند ولی باید در نظر داشته باشید که ترجمه یک متن تخصصی نیاز به صرف زمان داشته و انتظار ترجمه یک روزه کتاب منطقی نبوده و خرووجی قابل توجهی هم نخواهد داشت. ترجمه تخصصی ایرانیان کلیه سفارشات ترجمه تخصصی که به صورت فوری و نیمه فوری ترجمه می شوند را تضمین کیفیت می نماید. علت این مسئله، بررسی دقیق تمام سفارشات ارسالی توسط تیم ارزیابی است. اتمام کار مترجم به معنای تکمیل ترجمه نیست بلکه کار توسط ارزیاب بررسی شده و فقط در صورت تایید ارزیاب برای مشتری ارسال خواهد شد.

شما با ثبت سفارش می تواند در حین انجام ترجمه، قسمتی را که ترجمه شده مشاهده نموده و فایل را به صورت قسمت به قسمت تحویل بگیرید. ترجمه فوری و سریع در ترجمه تخصصی ایرانیان با قیمت مناسب و به صورت تضمینی انجام می گیرد. برای ترجمه فوری کتاب یا مقالات تخصصی کافی است بر روی ثبت سفارش کلیک کرده و در کمتر از یک دقیقه سفارش خود را ثبت فرمایید. پس از قیمت گذاری سفارشات می توانید پلن ترجمه و سرعت مورد نظر خود را انتخاب نمایید. 

 

ثبت سفارش ترجمه

 

ترجمه فوری کتاب ترجمه سریع مقالات انگلیسی به فارسی ترجمه فوری مقالات تخصصی ترجمه فوری با قیمت مناسب

تحویل تدریجی

سفارش شما به صورت تدریجی و در حین انجام ترجمه در چند قسمت برای شما ارسال می شود.

ارتباط مستقیم با مترجم

می توانید از طریق وب سایت برای مترجم پیام بفرسید و نکات خود را به ایشان اعلام کنید.

پرداخت اقساطی هزینه ترجمه

برای کتب و سفارشات حجیم می توانید هزینه را در چند قسمت پرداخت کرده و به همان میزان قسمتی از ترجمه را دریافت نمایید.

ضمانت کیفی ترجمه

ترجمه های انجام شده توسط ترجمه تخصصی ایرانیان تا 20 روز گارانتی دارند.