ترجمه تضمینی و با کیفیت مقالات، کتب و متون تخصصی

ترجمه تلفیقی است از دانش و مهارت نوشتار، حال اگر متن تخصصی باشد نیاز به دانش فنی در حوزه مورد نظر نیز دارد.

ترجمه امری در حوزه خدمات علمی است و مانند هر خدمتی می تواند دارای کیفیت بالا و یا بی کیفیت باشد. امروزه با وجود ماشین های ترجمه آنلاین که به صورت رایگان اقدام به ترجمه می نمایند، اهمیت داشتن یک ترجمه با کیفیت چند برابر نموده است؛ چون اگر قرار به تحویل یک ترجمه بی کیفیت و مبهم باشد، پس دیگر نیازی به پرداخت هزینه وجود نخواهد داشت. مشتری هزینه ای را برای ترجمه پرداخت می نماید تا ترجمه ای با کیفیت عالی را تحویل بگیرد. اینجا است که اهمیت تضمین و پشتیبانی پس از تحویل ترجمه مشخص می شود تا اگر مترجم به هر دلیلی ترجمه قابل قبولی را انجام نداده بود، مرجعی برای جلوگیری از هدر رفت هزینه و زمان مشتری وجود داشته باشد.

جالب است بدانید یکی از مواردی که باعث می شود، بسیاری از مشتریان یک موسسه ترجمه تخصصی را برای ترجمه مقالات، کتب یا متون تخصصی خود انتخاب نمایند، تضمین ترجمه توسط این گونه موسسات است. حساسیت مشتریان برای ترجمه فارسی به انگلیسی به مراتب بیشتر است چون مخاطب این متون داوران نشریات معتبر بین المللی هستند و در صورت وجود مشکلی در زمینه ترجمه، مقاله بعد از چند ماه ریجکت خواهد شد. ترجمه تضمینی فارسی به انگلیسی می تواند در این زمینه بسیار مفید باشد زیرا معمولا زمانی که یک موسسه کار را تضمین می نماید، به آن اطمینان داشته و نگرانی بابت این مسئله نخواهد داشت.

هزینه و کیفیت دو کفه یک ترازو هستند و هرچند هزینه و قیمت ترجمه یک عامل مهم در انتخاب موسسه ترجمه است ولی بدون شک تضمین کیفیت ترجمه و ترجمه باکیفیت نیز بسیار در این زمینه تاثیر گذار است به همین دلیل ترجمه تخصصی ایرانیان از ابتدای تشکیل همواره ترجمه با کیفیت عالی و ارزان را جزو اصول بنیادی دانسته و تحت هیچ شرایطی از آن غافل نشده است. شما با ثبت سفارش خود در ترجمه تخصصی ایرانیان به صورت پیش فرض ترجمه تخصصی با کیفیت عالی و با ضمانت را با هم خواهید داشت. ترجمه متون در ترجمه تخصصی ایرانیان صرفا توسط مترجمی تخصصی و هم رشته با زمینه تخصصی شما انجام خواهد شد. علاوه بر آن در صورتی که به هر دلیلی از کیفیت ترجمه خود ناراضی باشید، بدون دریافت هیچ گونه هزینه اضافه ترجمه شما مجدد توسط یک مترجم تخصصی دیگر انجام خواهد شد و در صورتی که شما از مترجم خود ناراضی باشید، امتیاز مترجم کاهش پیدا میکند. در صورتی که دو نفر از مترجم ناراضی باشند، همکاری با ایشان به طور کلی قطع خواهد شد. علت این امر حفظ کیفیت ترجمه توسط مترجمین است. برای ثبت سفارش ترجمه می توانید ترجمه طلایی یا نقره ای را با 20 و 7 روز ضمانت انتخاب فرمایید. ثبت سفارش در کمتر از 2 دقیقه از طریق لینک زیر امکان پذیر است:

ثبت سفارش ترجمه تضمینی