ترجمه تخصصی مقالات و کتب تخصصی مامایی

ترجمه متون کلینیکال ترجمه کتب مرتبط با مامایی ترجمه تخصصی مقالات از فارسی به انگلیسی

ارزیابی کلیه ترجمه های ارسالی

تحویل سریع و در زمان مشخص

امنیت بالای فایل ها

مترجمین حرفه ای

اگر بخواهیم به اهمیت ترجمه تخصصی مامایی بپردازیم بایستی قبل از آن بپذیریم که اکثر تحقیقات علمی در اکثر حوزه های مرتبط با علوم پزشکی از جمله مامایی به زبان انگلیسی انجام می پذیرد لذا تمامی پژوهشگران، دانشجویان و اساتید رشته های علوم پزشکی از جمله مامایی با ترجمه متون تخصصی مامایی ارتباط دارند. مقالات معتبری که در نشریات Nature و ژورنال های نمایه شده در پابمد و مدلاین چاپ می شوند همه به زبان انگلیسی هستند. به همین دلیل نیز هست که ترجمه مقاله در مجموعه علوم مرتبط با حوزه پزشکی امری بسیار شایع است.
برای ترجمه تخصصی در اکثر حوزه های مرتبط با علوم پزشکی باید از فردی تحصیل کرده و مسلط به همین زمینه کمک گرفت. متون تخصصی در مامایی هم از این قضیه مستثنی نیستند و تقریبا باید فردی را برای ترجمه به کار گرفت که علاوه بر تسلط بر زبان انگلیسی بتواند مفاهیم موجود در متون تخصصی را فرا گرفته و آن ها را به زبان فارسی منتقل نماید. به دلیل ساختار اکثر متون که در رشته مامایی تدریس می شوند، می توان عنوان کرد که برای ترجمه مقالات در این رشته می توان از رشته های مشابه مانند پرستاری و پزشکی نیز بهره گرفت. اما در برخی از دروس تخصصی این رشته مانند اصول مدیریت و کاربرد آن در مامایی استفاده از پزشکان و یا پرستاران مسلط به زبان انگلیسی نمی تواند راهگشا باشد. با توجه به این جمع بندی باید عنوان کرد که در مامایی نیز مانند بسیاری از متون دیگر بهترین مترجم فردی خواهد بود که در همین رشته تحصیلات داشته باشد. به مراتب انتخاب مترجم عمومی برای ترجمه متون یکی از راحت ترین راهکار ها است زیرا تعداد این مترجمین زیاد بوده و گزینش از بین آن ها کار چندان دشواری نخواهد بود لیکن نتیجه کار می تواند بسیار متفاوت باشد.

بر اساس تجریه ما در ترجمه تخصصی ایرانیان بهترین ترجمه در مامایی توسط فردی انجام میگیرد که دقیقا در رشته مامایی و یا پرستاری تحصیل کرده باشد. براین اساس در ترجمه تخصصی ایرانیان اصل بر استفاده از مترجم تحصیل کرده در رشته تخصصی خود فرد است به عنوان مثال فردی که اقدام به ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی در مامایی می نماید، شخصی است که به زبان انگلیسی مسلط است و در رشته مامایی تحصیلات آکادمیک داشته است.

ترجمه تخصصی ایرانیان

ترجمه تخصصی ایرانیان به عنوان یکی از سایت های ترجمه تخصصی در کشور، اقدام به ترجمه متون تخصصی مامایی نموده است. لازم به ذکر است کلیه خدماتی که در حوزه ترجمه مامایی در وبسایت ایرانیان انجام می گیرد دارای ضمانت بوده و کیفیت خدمات ترجمه توسط تیم ارزیابی بررسی و سپس برای مشتری ارسال خواهد شد. با این وجود در صورتی که اشکالی در ترجمه انجام شده وجود داشته باشد، ترجمه برای اصلاح به مترجم ارجاع می شود و اگر مترجم قادر به انجام اصلاحات نباشد، بدون دریافت هزینه کار برای مترجم دیگری ارسال خواهد شد. برای سفارش ترجمه تخصصی مامایی شامل مقاله، کتاب و ... کافی است به قسمت ثبت سفارش مراجعه نموده و یا بر روی دکمه زیر کلیک بفرمایید. ثبت سفارش در کمتر از یک دقیقه انجام پذیرفته و نیازی به عضویت نیست.

ثبت سفارش ترجمه تخصصی مامایی

تحویل تدریجی

سفارش شما به صورت تدریجی و در حین انجام ترجمه در چند قسمت برای شما ارسال می شود.

ارتباط مستقیم با مترجم

می توانید از طریق وب سایت برای مترجم پیام بفرسید و نکات خود را به ایشان اعلام کنید.

پرداخت اقساطی هزینه ترجمه

برای کتب و سفارشات حجیم می توانید هزینه را در چند قسمت پرداخت کرده و به همان میزان قسمتی از ترجمه را دریافت نمایید.

ضمانت کیفی ترجمه

ترجمه های انجام شده توسط ترجمه تخصصی ایرانیان تا 20 روز گارانتی دارند.