ترجمه تخصصی متون و مقالات علوم سیاسی

استفاده از مترجم تخصصی علوم سیاسی ترجمه کتب تخصصی ترجمه مقالات فارسی به زبان انگلیسی

ارزیابی کلیه ترجمه های ارسالی

تحویل سریع و در زمان مشخص

امنیت بالای فایل ها

مترجمین حرفه ای

ترجمه متونی که در ارتباط با مجموعه علوم سیاسی باشند اصطلاحا ترجمه تخصصی علوم سیاسی نامیده می شود. علوم سیاسی به بررسی علم سیاست مدرن که بخشی از علوم اجتماعی است می پردازد. بر اساس تجربیات کسب شده ما در موسسه ترجمه تخصصی ایرانیان، در بین کلیه متون علوم انسانی ترجمه متون حقوقی ، ترجمه متون خصصی فلسفه و متون و مقالات تخصصی علوم سیاسی نیاز به صرف زمان زیاد و دقت بیشتری در جزییات دارند. ترجمه متون تخصصی این رشته ها مثل ترجمه تخصصی علوم سیاسی علاوه بر حساسیت در هنگام ترجمه تخصصی نیاز به انتخاب مترجم خاص دارند.
 بدیهی است با توجه به ساختار و اهمیت متفاوت در متون علوم سیاسی با متون عمومی مانند(رمان و ...) نیاز به انتخاب مترجمی متفاوت از متون عمومی است و بایستی از مترجمی استفاده نمود که در این زمینه دارای تخصص باشد. دقت در ترجمه متون مرتبط با علوم سیاسی یکی از مهمترین این موارد است. به عنوان مثال متونی که مرتبط با مسائل حقوق بین الملل و موارد مشابه آن باشند بایستی در وهله اول به صورت کامل توسط مترجم درک شده و سپس با دقت به زبان مقصد ترجمه شوند چرا که اشتباه کوچک در این متون می تواند موجب تغییرات بزرگ در معنای متون گردد و می توانند موجب تغییرات اساسی در مفهوم انتقال یافته شوند.

 

 

ترجمه تخصصی ایرانیان با در نظر گرفتن تمامی این شرایط با تشکیل افراد متخصص اقدام به ترجمه تخصصی علوم سیاسی نموده است. هیچ فرد حقیقی یا حقوقی نمی تواند خسارات مادی و معنوی که در صورت وجود اشتباهات هرچند کوچک در ترجمه را بپذیرد و جبران نماید ولی ترجمه تخصصی ایرانیان متعهد است با بهره گیری از تمام توان، بهترین و کامل ترین ترجمه را به مشتریان خود ارائه نماید. بر این اساس کلیه متون تخصصی در موسسه ترجمه تخصصی پس از ترجمه توسط مترجم، مجدد توسط ارزیاب مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرند تا بتوانند کوچکترین اشکالات موجود در ترجمه مقاله و یا متون تخصصی را رفع نمایند. در صورتی که ترجمه تخصصی ایرانیان را برای ترجمه متون تخصصی خود انتخاب کرده اید می توانید با استفاده از قسمت ثبت سفارش فایل خود را برای ما ارسال نموده تا پس از چند دقیقه توسط تیم پشتیبانی قیمت گذاری گردد:

ثبت سفارش ترجمه تخصصی علوم سیاسی

تحویل تدریجی

سفارش شما به صورت تدریجی و در حین انجام ترجمه در چند قسمت برای شما ارسال می شود.

ارتباط مستقیم با مترجم

می توانید از طریق وب سایت برای مترجم پیام بفرسید و نکات خود را به ایشان اعلام کنید.

پرداخت اقساطی هزینه ترجمه

برای کتب و سفارشات حجیم می توانید هزینه را در چند قسمت پرداخت کرده و به همان میزان قسمتی از ترجمه را دریافت نمایید.

ضمانت کیفی ترجمه

ترجمه های انجام شده توسط ترجمه تخصصی ایرانیان تا 20 روز گارانتی دارند.