ترجمه تخصصی جغرافیا

ترجمه متون تخصصی جغرافیا توسط مترجمین تخصصی ترجمه مقالات فارسی برای انتشار در نشریات بین المللی

ارزیابی کلیه ترجمه های ارسالی

تحویل سریع و در زمان مشخص

امنیت بالای فایل ها

مترجمین حرفه ای

جغرافیا یکی از رشته هایی است که امروزه قسمت هایی از علم را در بر گرفته است، که روزی کمتر کسی گمان آن را داشت. جغرافیا از یک سو با گرایش برنامه ریزی شهری حوزه علم را در حدود مهندسی شهرسازی پیش برده و از سوی دیگر با گرایشی مانند جغرافیای سیاسی به حدود دانش علوم سیاسی گام نهاده است. بنابراین تعریفی که هم اکنون از علم جغرافیا موجود است با آنچه که در قرن پیش با آن مواجه بودیم متفاوت است. به تعبییری امروز جغرافیا به معنای نگاهی به مسائل مختلف از دید حدود و مرزهای زمینی و هوایی و دریایی است. این تفاوت ها باعث شده است فرایند انجام ترجمه تخصصی جغرافیا نیز دستخوش تغییراتی گردد. تا چندین سال قبل اکثر مترجمین عمومی با اشتیاق فراوان اقدام به ترجمه متون تخصصی جغرافی می نمودند ولی امروزه با گسترش مرزهای این علم ترجمه تخصصی جغرافیا با چالش هایی رو برو است. 
موسسه ترجمه تخصصی ایرانیان برای ارائه هر چه بهتر خدمات اقدام به ترجمه متون تخصصی این رشته توسط مترجمین با تحصیلات مرتبط نموده است. بدون شک بهترین مترجم برای ترجمه تخصصی فردی است که در رشته جغرافی تحصیل کرده است. این فرد با ترجمه مقاله و متون تخصصی این رشته آشنا بوده و می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای این مسئله باشد. 

در ترجمه تخصصی ایرانیان اولویت در انتخاب مترجم میزان شباهت زمینه تحصیلی و تحقیقاتی مترجم با زمینه تخصصی متن و یا مقاله است.  در صورتی که مترجمی متخصص در این زمینه وجود داشته باشد ، از ایشان جهت ترجمه تخصصی استفاده خواهد شد . اگر مترجمی در زمینه تخصصی متن وجود نداشته باشد می توان از مترجمین با زمینه کاری مشابه استفاده نمود. به عنوان مثال در صورتی که نیاز به ترجمه مقاله ای در رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری باشد می توان از مترجمین حرفه ای در ترجمه تخصصی شهرسازی استفاده نمود و به دلیلی آشنایی مترجم با زمینه تخصصی متن، می توان انتظار ترجمه ای مناسب را داشت.

ترجمه تخصصی ایرانیان برای افزایش سطح کیفی ترجمه متون تخصصی در رشته های مختلف از مترجمین مربوط به هر رشته استفاده نموده و پس از آن کار توسط تیم ارزیابی تخصصی بررسی می شود. در صورتی که تیم ارزیابی سطح ترجمه را مناسب و قابل قبول بدانند کار برای مشتری ارسال می شود و در غیر این صورت مترجم موظف به اصلاح آن است. برای ثبت سفارش در ترجمه تخصصی ایرانیان کافی است بدون نیاز به عضویت در سایت، سفار درخواست خود را ارسال نمایید تا توسط همکاران ما قیمت گذاری گردد. پس از آن یک رمز برای شما ارسال می شود و می توانید با استفاده از آن و قسمت پیگیری سفارش، از وضعیت سفارش خود مطلع شوید. برای ثبت سفارش ترجمه تخصصی کافی است بر روی  لینک زیر کلیک کنید.

ثبت سفارش ترجمه تخصصی جغرافیا


تحویل تدریجی

سفارش شما به صورت تدریجی و در حین انجام ترجمه در چند قسمت برای شما ارسال می شود.

ارتباط مستقیم با مترجم

می توانید از طریق وب سایت برای مترجم پیام بفرسید و نکات خود را به ایشان اعلام کنید.

پرداخت اقساطی هزینه ترجمه

برای کتب و سفارشات حجیم می توانید هزینه را در چند قسمت پرداخت کرده و به همان میزان قسمتی از ترجمه را دریافت نمایید.

ضمانت کیفی ترجمه

ترجمه های انجام شده توسط ترجمه تخصصی ایرانیان تا 20 روز گارانتی دارند.