ترجمه مقاله و متون تخصصی مهندسی برق

ترجمه تخصصی متون مهندسی برق
ترجمه مقالات تخصصی
ترجمه مقالات فارسی برای چاپ در انتشارات معتبر مانند IEEE
ترجمه تلفیقی است از دانش و مهارت نوشتار، حال اگر متن تخصصی باشد نیاز به دانش فنی در حوزه مورد نظر نیز دارد.
ترجمه تخصصی مهندسی برق
حجم قابل توجهی از کل مقالات منتشر شده در مهندسی مربوط به گرایش های مختلف مهندسی برق بوده و هر ماه بر تعداد این مقالات افزوده می شود. هر پژوهشگر برای تسلط بر یک حوزه خاص باید تعداد زیادی از این مقالات را مطالعه نماید. به جرات می توان گفت کلیه مقالات معتبر در مهندسی برق (مقالات نمایه شده در اسکوپوس، آی اس آی و ...) به زبان انگلیسی منتشر می شوند به همین دلیل حجم بالایی از این مطالب بایستی به فارسی ترجمه شوند. برای ترجمه متون مربوط به بسیاری از رشته ها از جمله مهندسی برق بایستی از یک مترجم تخصصی استفاده نمود، زیرا فردی که اطلاعی از مفاهیم و اصطلاحات تخصصی این رشته نداشته باشد، نمی تواند ترجمه روان، تخصصی و قابل قبولی ارائه نماید.
 
امروز سطح بسیاری از مقالات به اندازه ای تخصصی شده است که امکان درک آن صرفا برای متخصصین یک گرایش خاص امکان پذیر است و مترجمین عمومی و غیرتخصصی در این زمینه مثمر ثمر واقع نخواهند بود. با این اوصاف برای ترجمه متون تخصصی برق بایستی از یک مترجم که در همین زمینه تحصیل کرده است استفاده نمود. 

برای ترجمه مقالات انگلیسی به فارسی می توان به مترجمین تخصصی که در رشته برق تحصیل کرده و تسلط کافی به ترجمه متون انگلیسی دارند، کار را ارجاع نمود ولی انتخاب مترجم در ترجمه مقالات فارسی به انگلیسی بسیار متفاوت است. برای ترجمه فارسی به انگلیسی، علاوه بر شناخت و تسلط بر اصطلاحات و لغات تخصصی، مترجم بایستی تسلط کافی در گرامر و دستور زبان انگلیسی داشته باشد. مترجمی که می خواهید کاری در سطح یک ژورنال بین المللی انجام دهد، باید بتواند جمله ای در حد و اندازه یک فرد نیتیو بنویسد. البته باید پذیرفت که این امر نیاز به تسلط بسیار بالا در زبان انگلیسی و تجربه در زمینه نگارش مقالات ISI است.

ترجمه تخصصی ایرانیان

ترجمه تخصصی ایرانیان با جذب مترجمین تخصصی در رشته - گرایش های مختلف، تیمی از حرفه ای ترین مترجمین کارآزموده در مهندسی برق را تشکیل داده است تا بتواند اقدام به ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی متون تخصصی گرایش های مختلف برق نماید. تیم ارزیابی ترجمه تخصصی ایرانیان کلیه سفارشات را بررسی کرده و در صورت تایید برای مشتری ارسال می گردد. خدمات ترجمه تخصصی در مجموعه ترجمه ایرانیان دارای ضمانت 20 روزه بوده و در صورتی که ترجمه انجام شده دارای اشکال باشد، بدون دریافت هزینه اصلاح می شود. در صورتی که متن بعد از اصلاحات دارای کیفیت مناسب نباشد کار از مترجم گرفته شده و برای مترجم دیگری ارسال می شود. در حین انجام ترجمه می توانید با مترجم خود در ارتباط باشید و موارد مورد نظر را برای ایشان ارسال نمایید. مترجمین در مجموعه ایرانیان، کار را به صورت تدریجی ارسال نموده و شما می توانید قسمت های ترجمه شده را دریافت بفرمایید. برای ثبت سفارش ترجمه تخصصی متون مهدسی برق کافی است بر روی ثبت سفارش کلیک کنید. ثبت سفارش بسیار ساده بوده و در کمتر از یک دقیق امکان پذیر است:

سفارش ترجمه تخصصی مهندسی برق