ارزیابی کلیه ترجمه های ارسالی

تحویل سریع و در زمان مشخص

امنیت بالای فایل ها

مترجمین حرفه ای

ترجمه ارزان دانشجویی

همواره هزینه ترجمه یکی از معیارهای ما در انتخاب پلن مناسب بوده است. ترجمه تخصصی ایرانیان با احترام به حقوق کلیه مشتریان خود اقدام به تضمین ارزانترین و کمترین هزینه ترجمه نموده است. لیکن ترجمه ارزان و ترجمه با کمترین هزینه هیچ گاه موجب نشده است تا کیفیت خدمات ترجمه تخصصی در مجموعه ترجمه تخصصی ایرانیان کاهش یابد و همواره حداقلی برای سطح کیفی ترجمه درنظر گرفته است. ترجمه تخصصی ایرانیان جهت فراگیر شدن خدمات خود برای کلیه هموطنان در کل کشور دو اصل را همواره مد نظر قرار داشته و جهت تقویت آن ها کوشیده است:

  1. ترجمه ارزان: ترجمه ارزان یا دانشجویی نام پلنی از ترجمه است که پایین ترین هزینه را دارد. لازم به ذکر است به طور عام قیمت ترجمه در مجموعه ترجمه تخصصی ایرانیان نسبت به سایر موسسات کمتر است.
  2. کیفیت و سطح ترجمه تخصصی: مجموعه ترجمه تخصصی ایرانیان همواره استانداردی برای سطح کیفی ترجمه داشته و هیچ گاه از آن عدول ننموده است. کمترین هزینه ترجمه در وبسایت ایرانیان موجب نشده است تا سطح ترجمه کاهش زیادی داشته باشد.

در صورتی که به دنبال سایتی با خدمات ترجمه ارزان هستید باید اعلام کنیم که مسیر را کاملا درست آمده اید! زیرا وبسایت ترجمه تخصصی ایرانیان به شما تضمین می دهد که کمترین هزینه جهت ترجمه را خواهید پرداخت.کلیه خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش نیتیو در ترجمه تخصصی ایرانیان با کمترین قیمت و به صورت کاملا تضمینی انجام میگیرد. هر زمانی از کیفیت ترجمه خود ناراضی هستید فقط کافی است درخواست خود را ثبت نمایید تا کار شما توسط یک مترجم دیگر به صورت کاملا تخصصی انجام گیرد. برای ترجمه مجدد متن خود نیازی به پرداخت هیچگونه هزینه اضافه نخواهید داشت.ترجمه تخصصی ایرانیان به جز انتخاب پلن هایی با هزینه مناسب، خدمات دیگری هم برای کاربران در نظر گرفته شده است که عبارت اند از:

 

قیمت گذاری دقیق فایل های ترجمه

برآورد هزینه فایل های ترجمه در موسسات مختلف به شکل های مختلفی انجام میگیرد که این مسئله به خودی خود می تواند عامل مهمی در هزینه های ترجمه باشد. برخی از موسسات ترجمه کل فایل(به همراه مراجع  و ...) را در محاسبه هزینه شمارش کرده که این مسئله خود موجب افزایش هزینه های ترجمه خواهد بود؛ چرا که رفرنس ها در ترجمه های انگلیسی به فارسی نیاز به ترجمه نداشته و ترجمه هم نمی شود ولی آن ها در شمارش کلمات محاسبه می شوند. برخی دیگر نیز اقدام به برآورد هزینه ترجمه بر اساس صفحه می نمایند؛ در این موارد حتی صفحاتی هم که فاقد متن بود و یا دارای تصاویر هستند نیز حساب شده و عملا حجم کار بیش از حجم واقعی خواهد بود.

تخفیفات حجمی تا 30%

برای کارهایی که تعداد کلمات آن از 3000 کلمه بیشتر باشد تخفیف در نظر گرفته شد. دلیل این مسئله، آشنایی مترجم با زمینه تخصصی متن خواهد بود. 

کد های تخفیف به مشتریان همیشگی

کاربرانی که به طور مستمر از خدمات ترجمه تخصصی ایرانیان استفاده می نماید دارای کد تخفیف خواهد بود.

تضمین کیفیت ترجمه تخصصی: هرچند ترجمه ارزان یکی از مهمترین عوامل برای انتخاب یک موسسه خدماتی ترجمه است ولی این عامل هرگز نتوانسته است موجب کاهش سطح خدمات ترجمه تخصصی در مجموعه ترجمه تخصصی ایرانیان گردد. ترجمه تخصصی ایرانیان علاوه بر تضمین ترجمه ارزان و کمترین هزینه ترجمه کیفیت ترجمه تخصصی متون شما را تضمین می نماید. 

ترجمه ارزان با تضمین کمترین هزینه ترجمه: رویکرد ترجمه تخصصی ایرانیان از ابتدای پیدایش بر رقابتی بودن هزینه ها استوار بوده است. ما معتقدیم با کاهش هزینه ترجمه و ترجمه ارزان، هرچند از یک سو میزان هزینه دریافتی برای یک خدمت کاهش می یابد ولی با افزایش چمشگیر مشتریان، از یک سو سودآوری بیشتر و از سوی دیگر بازاریابی بهتری برای ترجمه تخصصی ایرانیان در بر خواهد داشت.

ترجمه انگلیسی به فارسی بیشترین تعداد متقاضی در مجموعه خدمات ترجمه و ویرایش نیتیو داشته لذا یکی از پرطرف دارترین خدمات در مجموعه تخصصی ایرانیان است.

ترجمه ارزان مقالات یکی از خدماتی است که برای ترجمه مقاله تخصصی با تضمین کمترین هزینه در ترجمه تخصصی ایرانیان صورت می گیرد. ترجمه ارزان مقاله در کلیه زبان های زنده دنیا توسط مترجمین تخصصی و با تضمین کیفیت انجام میگیرد لذا از آن جا که اکثر مقالات انگلیسی بوده ترجمه ارزان مقاله انگلیسی در این میان بیشترین کاربرد را دارد.

اگر شما مقاله یا مقالاتی دارید که می خواهید آن ها را ترجمه کنید می توانید سفارش خود را در ترجمه تخصصی ایرانیان ثبت نمایید. ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی ارزان با تضمین کیفیت و سطح ترجمه تخصصی یکی از خدمات تیم ترجمه تخصصی ایرانیان است که بیشترین طرفدار را دارد.بنابراین ما می توانید جهت ترجمه مقاله با کمترین هزینه سفارش خود را تنها با چند کلیک ثبت نمایید. پس از چند دقیقه هزینه و زمان دقیق تحویل کار توسط پیام کوتاه و ایمیل به اطلاع شما می رسد. پس از پرداخت فاکتور، ترجمه شما توسط مترجمین تخصصی شروع شده و دقیقا در زمان اعلام شده برای شما ارسال می گردد.

ترجمه ارزان ولی تا کجا؟

در کنار تمامی این مواردی که تاکنون ذکر شد، این سوال پیش می آید که ترجمه با قیمت مناسب تا چه اندازه ای می تواند ارزان باشد؟ به بیان دیگر آیا حداقلی برای هزینه ترجمه هم وجود خواهد داشت؟ واقعیت اینجا است که مترجمین به ترجمه متون تخصصی به شکل یک شغل نگاه می کنند و مترجم حرفه ای هم از این جا می آید. یعنی فردی که با این حرفه زندگی کرده و از همین راه کسب درآمد دارد. بنابراین دریافتی یک مترجم باید به اندازه ای باشد که بتواند امورات خود را بگذراند.

یک مترجم در یک روز می تواند چیزی در حدود 1000 تا 1500 کلمه از یک متن تخصصی را ترجمه نماید. مقداری که یک مترجم می تواند در یک روز ترجمه نماید مقدار مشخص و محدودی است؛ تقریبا برای مترجمین با سابقه طولانی، این مقدار چیزی در حدود 2000 کلمه خواهد بود و اگر هم چیزی بیش از این مقدار ترجمه شود، ترجمه انجام شده کیفیت لازم را نخواهد داشت. با این شرایط عملا اگر مبلغ دریافتی برای خدمات ترجمه از یک معیار مشخص کمتر باشد، عملا بایستی حجم کار انجام شده در روز افزایش یابد و همین مسئله خود برای کاهش چشمگیر سطح ترجمه کافی خواهد بود. بنابراین ترجمه ارزان تا حدی منطقی است و ترجمه ای که هزینه آن خیلی کم باشد، عملا کیفیت لازم را نخواهد داشت و یک مترجم تخصصی آن را انجام نخواهد داد.

پلان ترجمه ارزان و دانشجویی از کدام قسمت قابل انتخاب است؟

ترجمه تخصصی دانشجویی ارزان یا به عبارتی ترجمه دانشجویی ارزان قیمت در ترجمه تخصصی ایرانیان معطوف به یک پلان ترجمه نیست بلکه هزینه کلیه خدمات تخصصی در ترجمه تخصصی ایرانیان بسیار ارزان بوده علاوه بر اینکه کلیه خدمات ترجمه تخصصی ایرانیان به صورت 100% تضمینی ارائه می گردد. در ترجمه تخصصی ایرانیان در حال حاضر برای ترجمه انگلیسی به فارسی 4 پلن کیفی با هزینه های مختلف درج شده است. شما پس از ثبت سفارش می توانید هر پلنی که متناس با هزینه و سطح کیفی مورد نظر شما بود را انتخاب فرمایید.خدمات ترجمه تخصصی ایرانیان به صورت آنلاین بوده لذا برای کلیه مشتریان گرامی در کل کشور امکان پذیر می باشد. در صورتی که شما در هرکجای ایران باشید می توانید اقدام به سفارش ترجمه به صورت آنلاین نمایید.

شما با استفاده از قسمت زیر می توانید هزینه ترجمه خود را برآورد نمایید. با وارد کردن تعداد کلمات و زبان و رشته متن تخصصی شما، هزینه دقیق به اطلاع شما میرسد. با مقایسه هزینه های ترجمه در ترجممه تخصصی ایرانیان و سایر موسسات ترجمه از پرداخت کمترین هزینه ترجمه مطمئن خواهید شد! در قسمت محاسبه قیمت ترجمه می توانید قیمت ترجمه را بر اساس یک صفحه استاندارد مشاهده بفرمایید. منظور از صفحه استاندارد صفحه ای با 250 کلمه است. در صورتی که تعداد دقیق کلمات متن خود را می دانید می تواند با کمک ماشین حساب هزینه ترجمه هزینه ترجمه متن خود را به صورت دقیق محاسبه نمایید. برای مشاهده دقیق هزینه های ترجمه می توانید فایل خود را از قسمت ثبت سفارش آپلود نمایید و شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا هزینه ترجمه در کمتر از چند دقیقه به اطلاع شما برسد.

ترجمه ارزان انگلیسی به فارسی ترجمه ارزان تخصصی ترجمه تخصصی ارزان و فوری و با کیفیت ترجمه مقاله تخصصی ارزان ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی ارزان

تحویل تدریجی

سفارش شما به صورت تدریجی و در حین انجام ترجمه در چند قسمت برای شما ارسال می شود.

ارتباط مستقیم با مترجم

می توانید از طریق وب سایت برای مترجم پیام بفرسید و نکات خود را به ایشان اعلام کنید.

پرداخت اقساطی هزینه ترجمه

برای کتب و سفارشات حجیم می توانید هزینه را در چند قسمت پرداخت کرده و به همان میزان قسمتی از ترجمه را دریافت نمایید.

ضمانت کیفی ترجمه

ترجمه های انجام شده توسط ترجمه تخصصی ایرانیان تا 20 روز گارانتی دارند.