ترجمه تخصصی مقاله،کتاب و متون تخصصی مهندسی هوا فضا

ترجمه تخصصی هوافضا ترجمه مقالات تخصصی هوافضا برای انتشار در نشریات بین المللی ترجمه کتب و استاندارد های رشته مهندسی هوافضا

ارزیابی کلیه ترجمه های ارسالی

تحویل سریع و در زمان مشخص

امنیت بالای فایل ها

مترجمین حرفه ای

مهندسی هوافضا یکی از رشته های فنی در دانشگاه های کشورمان است و دانشجویان و پژوهشگران زیادی در این زمینه فعالیت دارند. تقریبا تمامی دانشجویان این رشته  برای شناخت منابع علمی جدید و به روز بایستی کتب و مقالات تخصصی هوافضا که به زبان انگلیسی منتشر می شود را مطالعه نمایند. معمولا مطالعه کتب و مقالات تخصصی انگلیسی در رشته های مختلف نیازمند دانش و تخصص کافی در زبان انگلیسی و شناخت لغات و اصطلاحات تخصصی هر رشته دارد زیرا ترجمه اصطلاحات تخصصی با ترجمه متون عمومی متفاوت است.
 علاوه بر این مسئله، مطالعه کتب و مقالات تخصصی هوافضا نیازمند صرف زمان زیاد است و به تبع ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات تخصصی هوافضا آن می تواند موجب کاهش چشمگیر زمان لازم برای یادگیری خواهد شد. برای ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات تخصصی هوافضا، علاوه بر تسلط بر لغات و اصطلاحات و صرف زمان، بایستی مترجم بر قواعد گرامری انگلیسی تسلط بالایی داشته باشد تا بتواند ترجمه ای در حد و حدود نشریات معتبر بین المللی به انجام برساند.

برای ترجمه متون و مقالات تخصصی هوافضا باید از مترجم تخصصی همین رشته استفاده نمود زیرا ترجمه متون تخصصی نیاز به تخصص بالایی در زبان های خارجی داشته و برای فهم درست متون تخصصی نیازمند تسلط بر دامنه لغات تخصصی رشته مربوطه است. مترجمین عمومی اطلاعاتی در یک زمینه تخصصی نداشته و عملا نمی توانند مترجمین خوبی برای ترجمه این متون باشند؛ البته مهندسی هوافضا شباهت هایی با مهندسی مکانیک داشته و همین مسئله هم موجب می شود تا برای ترجمه تخصصی هوافضا در برخی از زمینه ها بتوان از مترجمین تخصصی مکانیک نیز استفاده نمود.

ترجمه تخصصی ایرانیان سعی نموده برای ترجمه متون تخصصی مهندسی هوافضا از مترجمین تخصصی همین رشته استفاده نموده و با تکیه بر تیم ارزیابی تخصصی، بتواند ترجمه هایی با کیفیت تضمینی را ارائه نماید. در حال حاضر ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی در رشته هوافضا در مجموعه ایرانیان به صورت تضمینی در حال انجام است. برای ثبت سفارش ترجمه رشته هوافضا به قسمت زیر مراجعه فرمایید.

ثبت سفارش ترجمه تخصصی مهندسی هوافضا


تحویل تدریجی

سفارش شما به صورت تدریجی و در حین انجام ترجمه در چند قسمت برای شما ارسال می شود.

ارتباط مستقیم با مترجم

می توانید از طریق وب سایت برای مترجم پیام بفرسید و نکات خود را به ایشان اعلام کنید.

پرداخت اقساطی هزینه ترجمه

برای کتب و سفارشات حجیم می توانید هزینه را در چند قسمت پرداخت کرده و به همان میزان قسمتی از ترجمه را دریافت نمایید.

ضمانت کیفی ترجمه

ترجمه های انجام شده توسط ترجمه تخصصی ایرانیان تا 20 روز گارانتی دارند.