ترجمه متون تخصصی و مقالات و کتب رشته مهندسی معدن

ترجمه کتب و استاندارد های تخصصی مهندسی معدن ترجمه فارسی به انگلیسی جهت انتشار در نشریات بین المللی

ارزیابی کلیه ترجمه های ارسالی

تحویل سریع و در زمان مشخص

امنیت بالای فایل ها

مترجمین حرفه ای

مهندسی معدن یکی از رشته های دانشگاهی است که در برخی از دانشگاه های کشورمان در حال تدریس است و دانشجویان و پژوهشگران در این زمینه فعالیت دارند. با توجه به اینکه بر اساس آمار های موجود در سالهای اخیر بین ۳۶ الی ۴۰ درصد از سرمایه گذاری در ماشین‌آلات در کشور در بخش صنایع و معادن انجام شده‌است؛ می توان به اهمیت و آینده این رشته در کشور پی برد. مهندسین معدن برای ارتباط با دنیای علمی با ترجمه متون تخصصی در گرایش های مختلف روبرو هستند. مقالات و کتب تخصصی مهندسی معدن یکی از این موارد است که برای توسعه دانش مهندسین هر ساله منتشر می شود. ترجمه متون تخصصی و مقالات و کتب مهندسی معدن نیاز به مترجم تخصصی در همین رشته دارد و بایستی با صرف زمان و دقت بالا مورد ترجمه واقع شوند.

اهمیت ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی مهندسی معدن به مراتب بالاتر است زیرا این متون برای دو هدف عمده ترجمه می شوند:

  1. ترجمه مقالات جهت انتشار مقاله در ژورنال های معتبر و یا کنفرانس های بین المللی
  2. ترجمه متون فنی و تخصصی که برای مهندسین، پیمانکاران یا سرمایه گذاران سایر کشور ها ارسال میشود.

شکی نیست که ترجمه در این شرایط بسیار حساس بوده و وجود اشتباهات کوچک در ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی مهندسی معدن می تواند سبب پیدایش خسارات مادی و معنوی بسیار زیادی شود. کافی است فرض کنید که یک متن برای یک شرکت معتبر راهسازی بین المللی ارسال شده است که در آن از عبارات غیرمرسوم استفاده شده و یا دارای اشکالات دستوری یا نگارشی است!

با توجه به این شرایط، عملا هیچ فرد حقیقی یا حقوقی نمی تواند درصدد جبران خسارات باشد و عملا بسیاری از این خسارات جبران ناپذیر است. اما می توان با دقت در ترجمه و استفاده از مترجمین تخصصی و ارزیابی ترجمه های انجام شده، احتمال وجود اشکالات ترجمه را کاهش داد. ترجمه تخصصی ایرانیان نیز به عنوان یک سایت ترجمه برای کاهش میزان خطاهای احتمالی، از تیم ارزیابان تخصصی برای بررسی پروژه های ترجمه استفاده نموده است. کلیه سفارشات شما در ترجمه تخصصی ایرانیان پس از ترجمه مورد ارزیابی قرار گرفته و سپس ارسال می شود تا کیفیت ترجمه در سطح تخصصی حفط شود. سفارش ترجمه در محموعه ایرانیان بسیار ساده بوده و قیمت گذاری در کمتر از 10 دقیقه انجام و به اطلاع شما خواهد رسید :

سفارش ترجمه تخصصی مهندسی معدن


تحویل تدریجی

سفارش شما به صورت تدریجی و در حین انجام ترجمه در چند قسمت برای شما ارسال می شود.

ارتباط مستقیم با مترجم

می توانید از طریق وب سایت برای مترجم پیام بفرسید و نکات خود را به ایشان اعلام کنید.

پرداخت اقساطی هزینه ترجمه

برای کتب و سفارشات حجیم می توانید هزینه را در چند قسمت پرداخت کرده و به همان میزان قسمتی از ترجمه را دریافت نمایید.

ضمانت کیفی ترجمه

ترجمه های انجام شده توسط ترجمه تخصصی ایرانیان تا 20 روز گارانتی دارند.