ترجمه تخصصی متون و مقالات رشته مشاوره

ترجمه تخصصی مشاوره ترجمه متون تخصصی مشاوره و روانشناسی ترجمه مقالات فارسی به انگلیسی برای انتشار در نشریات معتبر

ارزیابی کلیه ترجمه های ارسالی

تحویل سریع و در زمان مشخص

امنیت بالای فایل ها

مترجمین حرفه ای

مشاوره به عنوان یکی از رشته های علوم انسانی است که هدف آن انتخاب بهتر در زندگی و حل مشکلاتی است که زندگی امروزه انسانها با آن رو برو است. در میان مردم، بیشتر جنبهٔ روان‌شناختی مشاوره معروف است که هدف از آن بهبود وضعیت روحی–روانی و کیفیت‌بخشی به زندگی مراجع از جهت روانی‌ است. مشاوره محدود به مورد یا موارد خاصی نشده و انواع فعالیت ها و زمینه های زندگی بشر را در بر می گیرد. ترجمه تخصصی مشاوره یکی از خدماتی است که در ترجمه تخصصی ایرانیان توسط متخصصین این رشته انجام می پذیرد.
برای این مسئله بایستی به ماهیت این رشته اشاره نمود. یکی از ویژگی های جالب رشته مشاوره میزان شباهت آن با روانشناسی و بلاخص روانشناسی بالینی است. در حال حاضر چارت درسی مشاوره با روانشناسی بالینی چیزی در حدود 30 واحد اختلاف دارد.با توجه به نزدیکی مشاوره با روانشناسی، عملا بسیاری از متون تخصصی مشاوره از نظر ماهیتی مشابه با دروس تخصصی رشته روانشناسی بوده و بر همین اساس نیز می توان جهت ترجمه تخصصی مشاوره از مترجمین مجرب باسابقه ترجمه تخصصی روانشناسی استفاده نمود. بر ان اساس تیم مشاوره و روانشناسی در دپارتمان علوم انسانی ترجمه تخصصی ایرانیان با یکدیگر ادغام شده اند تا بالاترین کیفیت در ترجمه متون تخصصی را فراهم آورند. برای ترجمه مقالات و متون تخصصی در رشته مشاوره و یا روانشناسی می توانید از خدمات ارایه شده در دپارتمان ترجمه تخصصی ایرانیان استفاده نمایید.

خدمات ارایه شده توسط مترجمین تخصصی شامل موارد زیر است:

  • ترجمه فارسی به انگلیسی مشاوره
  • ترجمه متون انگلیسی به فارسی در رشته مشاوره
  • ویرایش دستوری و لغوی متون انگلیسی در رشته مشاوره

در صورتی که متنی جهت ترجمه تخصصی مشاوره در اختیار دارید می توانید با استفاده از قسمت ثبت سفارش در ترجمه تخصصی ایرانیان اقدام به ترجمه این متون نمایید. ترجمه تخصصی ایرانیان با بهره گیری از مجرب ترین مترجمین تخصصی در رشته شما، بهترین گزینه و بهترین موسسه ترجمه تخصصی به شمار می آید. برای ترجمه متون تخصصی کافی است به قسمت ثبت سفارش رفته و فایل خود را آپلود نمایید:

ثبت سفارش ترجمه تخصصی مشاوره

 


تحویل تدریجی

سفارش شما به صورت تدریجی و در حین انجام ترجمه در چند قسمت برای شما ارسال می شود.

ارتباط مستقیم با مترجم

می توانید از طریق وب سایت برای مترجم پیام بفرسید و نکات خود را به ایشان اعلام کنید.

پرداخت اقساطی هزینه ترجمه

برای کتب و سفارشات حجیم می توانید هزینه را در چند قسمت پرداخت کرده و به همان میزان قسمتی از ترجمه را دریافت نمایید.

ضمانت کیفی ترجمه

ترجمه های انجام شده توسط ترجمه تخصصی ایرانیان تا 20 روز گارانتی دارند.