ترجمه تخصصی مقالات، کتب و متون تخصصی علوم تربیتی

ترجمه مقالات مرتبط با علوم تربیتی ترجمه کتب تخصصی علوم تربیتی با تخفیف ویژه ترجمه فارسی به انگلیسی برای کنفرانس ها و نشریات بین المللی

ارزیابی کلیه ترجمه های ارسالی

تحویل سریع و در زمان مشخص

امنیت بالای فایل ها

مترجمین حرفه ای

ترجمه تخصصی علوم تربیتی نام خدمتی است که در آن از یک مترجم تخصصی برای ترجمه متون و مقالات تخصصی این رشته استفاده می شود. مترجم تخصصی علوم تربیتی فردی است که در همین زمینه تحصیل کرده و به اصطلاحات تخصصی آن آشنایی کامل دارد. مقالات تخصصی در تمام رشته ها از جمله علوم تربیتی، به صورت تخصصی به مطالعه و پژوهش در یک زمینه تخصصی می پردازند و گاها به اندازه ای در یک موضوع خاص وارد می شوند که درک آن برای افرادی که در همین رشته تحصیل کرده اند دشوار می شود. ترجمه این متون عمومی به دانش خاصی نداشته و تسلط بر زبان های خارجی در این مورد کفایت می کند. به طور مثال روزنامه ها در طبقه بندی زبان عمومی قرار گرفته و توسط مترجمین غیر تخصصی یعنی کسانی که رشته تحصیلی ایشان زبان های خارجی است قابل ترجمه هستند. در مقابل متون تخصصی خاص همانند متون تخصصی رشته علوم تربیتی دارای کلمات تخصصی هستند و نمی توانند توسط مترجمین غیرتخصصی ترجمه شوند. 
برخی از کلمات در زبان های تخصصی دارای معنی خاص بوده و گاها با معنای عمومی کلمه کاملا در تضاد هستند. ترجمه این متون باید توسط افرادی انجام گیرد که علاوه بر تسلط بر زبان های خارجی، بر مجموعه لغات و اصطلاحات تخصصی رشته مربوطه مسلط باشند. با این شرایط اگر از یک مترجم غیر تخصصی و یا مترجم عمومی برای ترجمه این متون استفاده شود؛ بدون شک نتیجه کار پسندیده و مطلوب نخواهد بود.

برای ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات تخصصی علوم تربیتی، علاوه بر تمامی این موارد، مترجم تخصصی باید تسلط بالایی به گرامر و دستور زبان انگلیسی داشته باشد. مترجم بایستی مشابه یک فرد که زبان مادری وی انگلیسی است، مقاله را ترجمه نماید و بدون کوچکترین اشکالی کار را تحویل نماید. وجود اشکالات نگارشی و دستوری می تواند در ترجمه مقاله بسیار ناخوشایند باشد. به دفعات مشاهده شده که مقاله قبل از ارسال به داوری به دلایل ضعف در انگلیسی یا همان poor english ریجکت شده است. اگر هم مقاله به هر دلیل چاپ شود و دارای اشکال باشد، طبیعتا می تواند موجب لطمه زدن به اعتبار نویسندگان باشد.

رشته علوم تربیتی یکی از رشته های تحت پوشش در مجموعه ترجمه تخصصی ایرانیان است. مترجمین تخصصی در مجموعه ترجمه تخصصی ایرانیان موظف به ارسال سفارشات در چند قسمت هستند و شما در حال انجام ترجمه می توانید قسمت هایی که ترجمه شده و توسط ارزیاب تایید شده است را مشاهده و دریافت نمایید. برای سفارش ترجمه متون علوم تربیتی می توانید از قسمت زیر استفاده نمایید:

ثبت سفارش ترجمه تخصصی علوم تربیتی


تحویل تدریجی

سفارش شما به صورت تدریجی و در حین انجام ترجمه در چند قسمت برای شما ارسال می شود.

ارتباط مستقیم با مترجم

می توانید از طریق وب سایت برای مترجم پیام بفرسید و نکات خود را به ایشان اعلام کنید.

پرداخت اقساطی هزینه ترجمه

برای کتب و سفارشات حجیم می توانید هزینه را در چند قسمت پرداخت کرده و به همان میزان قسمتی از ترجمه را دریافت نمایید.

ضمانت کیفی ترجمه

ترجمه های انجام شده توسط ترجمه تخصصی ایرانیان تا 20 روز گارانتی دارند.