ترجمه تخصصی مقالات و متون اقتصادی

ترجمه تخصصی متون اقتصادی از انگلیسی به فارسی
ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات رشته اقتصاد برای چاپ در نشریات isi
ترجمه کتب تخصصی رشته اقتصاد
ترجمه تلفیقی است از دانش و مهارت نوشتار، حال اگر متن تخصصی باشد نیاز به دانش فنی در حوزه مورد نظر نیز دارد.
ترجمه تخصصی اقتصاد
متون اقتصادی به کلیه متونی اطلاق می شود که مرتبط با اقتصاد باشند. بیشتر این متون، مقالات و کتب دانشگاهی رشته علوم اقتصادی هستند اما در رشته های دیگری مانند حسابداری و مدیریت نیز متون اقتصادی در برخی از دروس بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. ترجمه متون تخصصی اقتصاد نیاز به دو مولفه اساسی یعنی آشنایی با اصطلاحات اقتصادی و تسلط بر ترجمه انگلیسی به فارسی یا بلعکس دارد. بسیاری از مترجمین عمومی در ترجمه انگلیسی به فارسی مشکلی ندارند اما در معادل یابی صحیح اصطلاحات تخصصی دچار مشکل می شوند. در ترجمه متون اقتصادی پیچیده توسط مترجمین عمومی مواردی مشاهده می شود که مترجم در درک کلیات متن هم مشکل داشته و نتوانسته است حتی مفاهیم اصلی متن را منتقل نماید؛ زیرا اولین گام در ترجمه متن، درک کلیات و مفاهیم آن است و در صورتی که فضا و مفاهیم اصلی متن به درستی درک نشود، بدون شک ترجمه انجام شده چیزی به جز یک برگردان از کلمات نخواهد بود.
 برای ترجمه متون تخصصی اقتصاد بایستی از یک مترجم تخصصی استفاده نمود تا کلیه مفاهیم متن را درک نموده و بتواند بهترین جایگزین های تخصصی را برای اصطلاحات اقتصادی پیدا نماید. در این صورت است که ترجمه متن روان و کاربردی بوده و مدت زمان یادگیری مطالب را بسیار کوتاه کرده و موجب صرفه جویی بسیاری در زمان می شود.

کیفیت و پایایی ترجمه مقالات علوم اقتصادی از فارسی به انگلیسی به مراتب مهم تر بوده و کوچکترین اشتباهات در این متون، عواقب شدیدتری به همراه خواهد داشت. اکثر مقالاتی که به انگلیسی ترجمه می شوند برای ژورنال های معتبر مثل ژورنال های آی اس آی ارسال می شوند. این ژورنال ها، دارای اعتبار فوق العاده بالا بوده در سطح بین المللی شناخته شده هستند و پروسه پذیرش در آنها شامل داوری هایی است که گاهی به یک سال نیز می رسد. بسیار مشاهده می شود که مقاله ای قبل از ارسال به داوری، در مرحل اولیه به دلیل ضعف نوشتاری یا poor english ریجکت می شود و اصلا به محتوای علمی مقاله رسیدگی نمی شود.

ترجمه تخصصی ایرانیان با درک اهمیت ترجمه مقاله شما، اقدام به ترجمه مقالات تخصصی اقتصاد نموده است. برای ثبت سفارش در ترجمه تخصصی ایرانیان، کافی است در کمتر از یک دقیقه فایل خود را ارسال کنید تا هزینه آن محاسبه و به اطلاع شما برسد:

سفارش ترجمه تخصصی اقتصاد

خدمات ترجمه تخصصی ایرانیان برای ترجمه متون اقتصادی

در صورتی که یک کتاب یا چند مقاله برای ترجمه دارید می توانید هزینه آن را به صورت اقساطی و در چند نوبت پرداخت نمایید. علاوه بر آن برای این گونه سفارشات می توانید درخواست دهید تا ابتدا نمونه ترجمه برای شما ارسال شود و اگر مترجم مورد تایید شما بود، کار به ایشان سپرده شود.

پرداخت اقساطی برای سفارش های حجیم

ترجمه فوری متون تخصصی اقتصاد

اگر مدت زمان کمی برای ترجمه یک متن تخصصی در حوزه اقتصاد دارید، مجموعه ترجمه تخصصی ایرانیان می تواند به بهترین شکل ممکن اقدام به ترجمه آن نماید. برای متن شما از یک مترجم که توانایی و سرعت بالایی در ترجمه دارد، استفاده شده و کار به ایشان ارجاع می شود و در زمان مقرر به شما تحویل داده خواهد شد.

ما در ترجمه تخصصی ایرانیان به مجموعه مترجمین تخصصی خود در تمام رشته ها از جمله مجموعه علوم اقتصاد و باززبینی تیم ارزیابی اطمینان داریم. حاصل این اعتماد این است که سفارشات شما دارای 20 روز ضمانت است و اگر هر موردی باشد، ویرایش انجام خواهد گرفت. حتی پس از تحویل کامل سفارش، اگر توانایی مترجم در ترجمه متون تخصصی اقتصاد در سطح مناسب ارزیابی نگردد بدون دریافت هزینه، مترجم دیگری از ابتدا برای ترجمه انتخاب می شود.

گارانتی و ضمانت کیفی کلیه سفارشات

چرا ترجمه تخصصی ایرانیان ؟چه ویژگی هایی ترجمه تخصصی ایرانیان را متمایز می سازد؟

مجموعه ترجمه ایرانیان با تکیه بر تیم مترجمین تخصصی و ارزیابان حرفه ای خود توانسته است رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد. هدف از مجموعه ترجمه ایرنیان ارائه ترجمه ای درخور شان و نام موسسه با کیفیت مناسب و در زمان مشخص است. برای نیل به این هدف راهکار هایی را به کار بسته ایم تا بتوانیم رضایت حداکثری مشتریان را فراهم کنیم.

تحویل تدریجی
سفارش شما به صورت تدریجی و در حین انجام ترجمه در چند قسمت برای شما ارسال می شود
ارتباط مستقیم با مترجم
می توانید از طریق وب سایت برای مترجم پیام بفرسید و نکات خود را به ایشان اعلام کنید.
ارزیابی کلیه ترجمه های ارسالی
سفارشات قبل از تحویل به مشتری توسط تیم ارزیابی مورد بررسی قرار می گیرند.
امنیت بالای فایل ها
محرمانگی و امنیت فایل های کاربران جزو اولین حقوق مشتری بوده که ترجمه ایرانیان به آن پایبند است.
پرداخت اقساطی هزینه ترجمه
شما می توانید هزینه را در چند قسمت پرداخت کرده و به همان میزان قسمتی از ترجمه را دریافت نمایید.
ضمانت کیفی ترجمه
ترجمه های انجام شده توسط ترجمه تخصصی ایرانیان تا 20 روز گارانتی دارند.
تحویل سریع و در زمان مشخص
ترجمه فوری و تحویل کلیه سفارشات در زمان مشخص
پشتیبانی در تمام روزهای سال
پشتیبانی ترجمه تخصصی ایرانیان در تمام روزهای سال به صورت 24 ساعته در خدمت شما است.