استخدام مترجم غیرحضوری در ترجمه تخصصی ایرانیان

ارزیابی کلیه ترجمه های ارسالی

تحویل سریع و در زمان مشخص

امنیت بالای فایل ها

مترجمین حرفه ای

استخدام مترجم غیرحضوری در ترجمه تخصصی ایرانیان

ترجمه تخصصی ایرانیان به عنوان یکی از پرکار ترین موسسات ترجمه در کشور، همواره در حال افزایش تعداد مترجمین تخصصی خود بوده و همواره  جذب نیروهای متخصص و کارآمد را در دستور کار خود قرار داده و در حال حاضر اقدام به استخدام مترجم غیرحضوری مینماید. در صورتی که به یکی از انواع ترجمه به زبان انگلیسی(ترجمه فارسی به انگلیسی یا انگلیسی به فارسی) و یا ویرایش تخصصی متون انگلیسی تسلط داشته و مایل به همکاری به صورت مترجم  غیرحضوری هستید، فرم همکاری در موسسه ترجمه تخصصی ایرانیان را تکمیل کنید تا پس از بررسی رزومه و سوابق به جمع مترجمین بزرگ ایرانیان بپیوندید. لازم به ذکر است تکمیل فرم استخدام مترجم هیچ گونه تعهدی برای بکار گیری مترجمین در ترجمه تخصصی ایرانیان نداشته و موسسه از بین واجدین شرایط پس از برگزاری آزمون اقدام به جذب همکار می نماید.

استخدام مترجم آنلاین در منزل بدون نیاز به حضور

همان طور که پیش از این ذکر شد،کلیه خدمات ترجمه در مجموعه ترجمه تخصصی ایرانیان به صورت غیرحضوری بوده و نیاز به حضور نمی باشد. با این شرایط استخدام مترجم در منزل بوده و به صورت آنلاین می باشد. ترجمه تخصصی ایرانیان تنها برخی از مترجمین که مسلط به ترجمه همزمان باشند و مایل به ترجمه حضوری باشند را به صورت محدود برای برخی از ماموریت ها به صورت حضوری به کار می برد. در حال حاضر موسسه ترجمه تخصصی ایرانیان فعالیت در زمینه جذب مترجم همزمان ندارد.

با توجه به این که اکثر فعالیت‌ها در ترجمه تخصصی ایرانیان مرتبط با موارد ترجمه مقاله، کتاب و متون تخصصی بوده و در تمامی رشته‌ها سفارش ترجمه ثبت می شود، لذا استخدام مترجم زبان انگلیسی در تمامی رشته ها بوده و برای پیوستن به مجموعه مترجمین بزرگ ایرانیان نیاز به رشته خاصی نبوده و در تمامی رشته-گرایش های دانشگاهی از مترجمین تخصصی دعوت به همکاری می گردد. مترجمین تخصصی در رشته خود بایستی قادر به ترجمه متون تخصصی باشند و نمره قبولی در آزمون ورودی کسب نمایند. آزمون ورودی جذب مترجم در ترجمه تخصصی ایرانیان به صورت معمول هر ماه برگزار می گردد.

شرایط استخدام مترجمین در مجموعه ایرانیان

ترجمه تخصصی ایرانیان از بین واجدین شرایط آزمون برگزار نموده و سپس مترجمین را برای استخدام غیرحضوری انتخاب می نماید. متقاضیان بایستی شرایط کار غیرحضوری در فضای اینترنت را داشته باشند و مایل به همکاری در این زمینه باشند.برخی از شرایط برای استخدام مترجمین به شرح ذیل است:

  • مترجمین به صورت اخلاقی و قانونی پایبند به رعایت امانت داری از متون باشند و حق اراده متون ترجمه شده تحت عنوان نمونه کار، نمونه ترجمه و یا استفاده از آن به هر نحو را ندارند.
  • مترجم بایستی به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشد و بتواند پنل کاربری خود را مشاهده نماید.
  • با توجه به اینکه کلیه مکاتبات مدیران،ارزیابان، تیم پشتیبانی و مشتریان در سیستم تیکت رسانی انجام میگیرد، لذا مترجمین بایستی متعهد باشند تا پس از آگاهی از دریافت تیکت سریعا به پنل خود مراجعه کرده و نسبت به پاسخ دهی و انجام موارد خواسته شده پایبند باشد.
  • با توجه به اینکه ترجمه تخصصی ایرانیان از تماس تلفنی با مترجمین بجز در موارد لزوم خود داری می نماید لذا مترجمین بایستی شخصا پیگیر وظایف محوله باشند و به پیامک ها و ایمیل های دریافتی از جانب ترجمه تخصصی ایرانیان توجه ویژه ای داشته باشند.
  • مترجمین بایستی نسبت به زمان ارایه ترجمه تعهد داشته باشند. لازم به ذکر است در صورتی که مترجم در زمان مقرر اقدام به تحویل ترجمه ننماید کار از ایشان گرفته شده و پنل کاربری ایشان به مدت دو هفته مسدود خواهد شد.
  • کلیه گزارشاتی که از جانب مترجمین دریافت می شود، توسط ارزیاب بررسی شده و در صورتی که ارزیاب سطح ترجمه را مطابق استاندارد های ترجمه تخصصی ایرانیان نیابد، مترجم بایستی نسبت به اصلاح متن در کوتاهترین فاصله اقدام نماید. در صورتی که پس از اصلاح، هنوز متن سطح کیفی مورد نظر را ارضا نمایید، کار از مترجم گرفته می شود.

قبل از درخواست همکاری نسبت به مطالعه شرایط و قوانین موسسه برای مترجمین اقدام فرمایید.

تکمیل فرم استخدام مترجم 

تحویل تدریجی

سفارش شما به صورت تدریجی و در حین انجام ترجمه در چند قسمت برای شما ارسال می شود.

ارتباط مستقیم با مترجم

می توانید از طریق وب سایت برای مترجم پیام بفرسید و نکات خود را به ایشان اعلام کنید.

پرداخت اقساطی هزینه ترجمه

برای کتب و سفارشات حجیم می توانید هزینه را در چند قسمت پرداخت کرده و به همان میزان قسمتی از ترجمه را دریافت نمایید.

ضمانت کیفی ترجمه

ترجمه های انجام شده توسط ترجمه تخصصی ایرانیان تا 20 روز گارانتی دارند.