راهنمای ثبت سفارش ترجمه در مجموعه ترجمه تخصصی ایرانیان

سفارش ترجمه و ویرایش نیتیو در ترجمه تخصصی ایرانیان بسیار سریع و ساده بوده و کمتر از یک دقیقه زمان نیاز دارد. برای سفارش ترجمه یا ویرایش متون انگلیسی بایستی ابتدا در سایت عضو شوید. عضویت با استفاده از ایمیل و شماره همراه انجام میگیرد.

برای عضویت ابتدا به آدرس https://iraniantranslate.com/panel مراجعه نمایید. در قسمت سمت راست ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد نموده و یک رمز انتخابی بیش از ۵ حرف یا رقم وارد نمایید. در صورتی که قبلا در سایت عضو شده اید از قسمت سمت راست استفاده کرده و با وارد کردن ایمیل یا شماره تلفن و رمز عبور وارد سایت شوید. در شکل زیر نحوه این کار نمایش داده شده است.

ثبت سفارش ترجمه

پس از ورود به پنل کاربری ترجمه تخصصی ایرانیان صفحه ای مشابه تصویر زیر را مشاهده خواهید نمود.

پنل کاربری

اکنون بر روی ثبت سفارش جدید کلیک کنید تا صفحه زیر را مشاهده نمایید:

سفارش ترجمه جدید

حال بر روی افزودن فایل کلیک کرده و فایل یا فایل هایی که می خواهید آپلود شود را انتخاب کنید. با انتخاب فایل ها عمل آپلود فایل به صورت اتوماتیک انجام میگیرد. پس از آپلود فایل ها بایستی مشخص کنید چه قسمتی از فایل نیاز به ترجمه دارد. لطفا توجه کنید برای بسیاری از کتب الکترونیکی شماره صفحه با شماره فایل متفاوت است. مثلا بر روی پی دی اف شماره صفحه ۳۵ نوشته شده ولی این صفحه در فایل در صفحه ۳۸ قرار دارد. لذا این قسمت را با دقت مشخص فرمایید. در زیر نمونه ای از این مورد نمایش داده شده است:

صفحات در سفارش ترجمه

پس از تکمیل تعداد فایل هایی که می خواهید آپلود کنید، بایستی در قسمت پایین صفحه رشته و نوع ترجمه متن را انتخاب نمایید. در شکل زیر نحوه انتخاب نمایش داده شده ست. لطفا در نظر داشته باشید سیستم بر اساس بر اساس رشته ای که شما مشخص کرده اید اقدام به انتخاب مترجم می نماید. لذا برای ترجمه ای با کیفیت این مورد را به دقت انتخاب فرمایید.

در قسمت توضیحات هرگونه توضیحی که برای مترجم یا مجموعه ترجمه تخصصی ایرانیان دارید وارد نمایید. مثلا اگر شما می خواهید به مترجم خاصی کار سپرده شود، کد مترجم را وارد نمایید و یا اگر توضیحی برای مترجم دارید در این قسمت بنویسید. انتخاب رشته و زمینه تخصصی در سفارش ترجمه

پس از تکمیل موارد خواسته شده کافی است بر روی ثبت سفارش کلیک نمایید.  پس از تکمیل سفارش در مدت کوتاهی تعداد کلمات شمارش شده و از طریق ایمیل و پیام کوتاه به اطلاع شما می رسد. شما با ورود به پنل کاربری خود می توانید هزینه در هز یک از پلن های ترجمه را مشاهده کرده و نسبت به انتخاب پلن ترجمه تصمصیم گیری نمایید.

برای ثبت سفارش ترجمه بر روی لینک زیر کلیک کنید:

سفارش ترجمه در ترجمه تخصصی ایرانیان