ترجمه انگلیسی به فارسی

ترجمه فارسی به انگلیسی

ترجمه فارسی به انگلیسی پس از ترجمه انگلیسی به فارسی بیشترین تعداد مراجعین را داراست. علت این امر نیاز زیاد به این نوع ترجمه است.تقریبا تمام دانشجویان و اساتید باید مقالات پژوهشی معتبر خود را به زبان انگلیسی ترجمه و منتشر نمایند. اهمیت ترجمه مناسب مقاله بر کسی پوشیده نیست زیرا نشریات معتبر در صورتی مقاله شما را پذیرش می نمایند که از نظر ترجمه سطح قابل قبولی داشته باشد. علاوه بر آن برخی از نشریات مثل ژورنال های نمایه شده در جی سی آر و پابمد، بسیار بر روی ترجمه مطالب حساس هستند و در صورت وجود کوچکترین ایرادی در ترجمه، مقاله شما را ریجکت می نمایند. علاوه بر آن بسیاری از افراد فعال در واحدهای تولیدی نیاز به تهیه کاتالوگ و معرفی محصولات خود به زبان انگلیسی را دارند. از این رو ترجمه فارسی به انگلیسی بیشترین سفارشات را شامل میگردد.

ترجمه انگلیسی به فارسی

ترجمه انگلیسی به فارسی

با توجه به رشد روزافزون علمی کشورمان و افزایش مقاله های isi ،افزایش صادرات و ارتباط با دهکده جهانی، نیاز به ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله و متن‌هایعلمی و تخصصی مختلف و همچنین ویرایش مقاله و متن‌های انگلیسی می باشد. در صورتی که هدف شما ترجمه فارسی به انگلیسی یک متن تخصصی باشد باید از کیفیت ترجمه و حذف خطاهای دستوری و نگارشی اطمینان حاصل نمایید.

یک ترجمه صحیح و زیبا سبب کاهش در هزینه های زمانی و جلب رضایت مقصد خواهد شد که این امر توسط مترجمان کارآزموده ترجمه تخصصی ایرانیان به صورت تضمینی انجام می شود این افراد از برگزیدگان بهترین دانشگاه های ایران به علاوه افراد نیتیو می باشند که پروژه‌های بسیاری در این زمینه انجام داده اند.

ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی

ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی یکی از حدماتی است که تیم ترجمه تخصصی ایرانیان با تکیه بر مترجمین تخصصی خود با تضمین هزینه و بالاترین کیفیت انجام میدهد.

ترجمه ارزان کتاب فارسی به انگلیسی خدمتی از ترجمه تخصصی ایرانیان

نحوه محاسبه هزینه در مجموعه ترجمه تخصصی ایرانیان بدین صورت است که با افزایش تعداد کلمات متن شما، هزینه هر کلمه کاهش یافته و شما از تخفیف بیشتری برخوردار خواهید شد. به طور مثال اگر شما یک کتاب جهت ترجمه سفارش دهید در حدود ۳۰% هزینه پایین تری خواهید پرداخت! علت این امر تعداد کلمات بالای کتب خواهند بود. به بیانی دیگر شما برای ترجمه یک کتاب مبلغی در حدود ۷۰% هزینه خدمات در ترجمه تخصصی ایرانیان را پرداخت خواهید کرد. نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که هزینه کلی خدمات ترجمه تخصصی در مجموعه ایرانیان بسیار پایین تر از موسسات دیگر ترجمه بوده و در واقع هزینه ترجمه تخصصی در مجموعه ترجمه تخصصی ایرانیان در حدود ترجمه عمومی سایر موسسات است.

دریافت اقساطی هزینه ترجمه کتاب از زبان فارسی به انگلیسی

کلیه سفارشات ترجمه و ویرایش با مبلغ بیش از ۵۰۰ هزارتومان در سایت ترجمه تخصصی ایرانیان به صورت مرحله ای دریافت میشود. به بیانی شما مبلغ مورد نظر را با فاصله زمانی مشخص میپردازید و به همین مقدار نیز در هر مرحله قسمتی از ترجمه را دریافت می کنید!

پروسه ثبت سفارش ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی

پروسه ثبت سفارش ترجمه در مجموعه ترجمه تخصصی ایرانیان بسیار ساده است. شما کافی است با استفاده از قسمت ثبت سفارش ترجمه، مشخصات خود را به همراه فایل برای ما ارسال کنید. پس از چند دقیقه هزینه و زمان دقیق ترجمه به اطلاع شما میرسد و می توانید به همین سادگی ترجمه تخصصی و کاملی از کتاب خود داشته باشید…

 

درباره ترجمه تخصصی ایرانیان

ترجمه تخصصی ایرانیان، تنها یک موسسه ترجمه عادی نیست؛ بلکه تیمی مجرب از بهترین مترجمان از بهترین دانشگاه های ایران در رشته های تخصصی و عمومی می باشد همچنین این تیم دارای یک شبکه گسترده از مترجمان بومی از کشورهای زبان مقصد می باشد که در این شبکه گسترده، تمامی مترجمان آزموده شده؛ سپس به کار گرفته می شوند. بهترین بودن تنها یک جمله نیست بلکه در مرحله عمل نیز اثبات شده است.

دیدگاه بگذارید

7 Comments on "ترجمه فارسی به انگلیسی"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Ali
Guest

با سلام
در مورد ترجمه فارسی به انگلیسی سوال داشتم.
قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی چه جوری حساب می شه؟
در مورد مدت زمان ترجمه فارسی به انگلیسی هم اگه اطلاعاتی بدید ممنون می شم.

با تشکر

ترجمه تخصصی ایرانیان
Guest

با سلام
قیمت و مدت زمان ترجمه فارسی به انگلیسی با توجه به تعداد کلمات و رشته تخصصی متن ترجمه فارسی به انگلیسی انجام می شود.
برای اطلاع از قیمت و مدت زمان متن ترجمه فارسی به انگلیسی، فایل متن مورد نظر را در قسمت ثبت سفارش و یا به تلگرام به شماره ۹۸۹۱۰۳۶۰۹۸۰۱ بفرستید.

علی
Guest

با سلام
مقالم رو می خواستم به زبان انگلیسی سلیس و روان ترجمه کنم.
کار تضمینی می خوام.
نمی خوام مقالم برای اشکال دستوری و ادبیاتی رد بشه.

ترجمه تخصصی ایرانیان
Guest

با سلام
ترجمه تخصصی ایران دارای مترجمان کارآزمئده و توامندی می باشد که کار ترجمه را به بهترین نحو انجام می دهند.
کار ترجمه در سایت ترجمه تخصصی ایرانیان به صورت تضمینی می باشد.

با تشکر
ترجمه تخصصی ایررانیان

ترجمه تخصصی ایرانیان
Guest

با سلام
ترجمه تخصصی ایران دارای مترجمان کارآزمئده و توامندی می باشد که کار ترجمه را به بهترین نحو انجام می دهند.
کار ترجمه در سایت ترجمه تخصصی ایرانیان به صورت تضمینی می باشد.

با تشکر
ترجمه تخصصی ایرانیان

رضا
Guest

با سلام
ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی با قیمت دانشحویی هم انجام می دید؟
برای دانشجویان تخفیف دارید؟
ممنون

ترجمه تخصصی ایرانیان
Guest

با سلام
قیمت ترجمه در سایت ترجمه تخصصی ایرانیان مناسب می باشد.
با تشکر
ترجمه تخصصی ایرانیان

wpDiscuz