استخدام مترجم

استخدام مترجم غیرحضوری

استخدام مترجم غیرحضوری

ترجمه تخصصی ایرانیان همواره جذب نیروهای متخصص و کارآمد را در دستور کار خود قرار داده و در حال حاضر اقدام به استخدام مترجم غیرحضوری مینماید. در صورتی که به یکی از انواع ترجمه به زبان انگلیسی(ترجمه فارسی به انگلیسی یا انگلیسی به فارسی) تسلط داشته و مایل به همکاری به صورت مترجم  غیرحضوری هستید، فرم همکاری در اینجا را تکمیل کنید تا پس از بررسی رزومه و سوابق به جمع مترجمین بزرگ ایرانیان بپیوندید. لازم به ذکر است تکمیل فرم استخدام مترجم هیچ گونه تعهدی برای بکار گیری مترجمین در ترجمه تخصصی ایرانیان نداشته و موسسه از بین واجدین شرایط پس از برگزاری آزمون اقدام به جذب همکار می نماید.

شرایط استخدام مترجمین در مجموعه ایرانیان

ترجمه تخصصی ایرانیان از بین واجدین شرایط آزمون برگزار نموده و سپس مترجمین را برای استخدام غیرحضوری انتخاب می نماید. متقاضیان بایستی شرایط کار غیرحضوری در فضای اینترنت را داشته باشند و مایل به همکاری در این زمینه باشند.برخی از شرایط برای استخدام مترجمین به شرح ذیل است:

  • مترجمین به صورت اخلاقی و قانونی پایبند به رعایت امانت داری از متون باشند و حق اراده متون ترجمه شده تحت عنوان نمونه کار، نمونه ترجمه و یا استفاده از آن به هر نحو را ندارند.
  • مترجم بایستی به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشد و بتواند پنل کاربری خود را مشاهده نماید.
  • با توجه به اینکه کلیه مکاتبات مدیران،ارزیابان و مشتریان در سیستم تیکت رسانی انجام میگیرد، لذا مترجمین بایستی متعهد باشند تا پس از آگاهی از دریافت تیکت سریعا به پنل خود مراجعه کرده و نسبت به پاسخ دهی و انجام موارد خواسته شده پایبند باشد.
  • با توجه به اینکه ترجمه تخصصی ایرانیان از تماس تلفنی با مترجمین بجز در موارد لزوم خود داری می نماید لذا مترجمین بایستی شخصا پیگیر وظایف محوله باشند و به پیامک ها و ایمیل های دریافتی از جانب ترجمه تخصصی ایرانیان توجه ویژه ای داشته باشند.
  • مترجمین بایستی نسبت به زمان ارایه ترجمه تعهد داشته باشند. لازم به ذکر است در صورتی که مترجم در زمان مقرر اقدام به تحویل ترجمه ننماید کار از ایشان گرفته شده و پنل کاربری ایشان به مدت دو هفته مسدود خواهد شد.
  • کلیه گزارشاتی که از جانب مترجمین دریافت می شود، توسط ارزیاب بررسی شده و در صورتی که ارزیاب سطح ترجمه را مطابق استاندارد های ترجمه تخصصی ایرانیان نیابد، مترجم بایستی نسبت به اصلاح متن در کوتاهترین فاصله اقدام نماید.

استخدام مترجم آنلاین در منزل بدون نیاز به حضور

همان طور که پیش از این ذکر شد،کلیه خدمات ترجمه در مجموعه ترجمه تخصصی ایرانیان به صورت غیرحضوری بوده و نیاز به حضور نمی باشد. با این شرایط استخدام مترجم در منزل بوده و به صورت آنلاین می باشد. ترجمه تخصصی ایرانیان تنها برخی از مترجمین که مسلط به ترجمه همزمان باشند و مایل به ترجمه حضوری باشند را برای برخی از ماموریت ها به صورت حضوری به کار می برد. بجز این موارد موسسه ترجمه تخصصی فعالیت حضوری دیگری ندارد.

استخدام مترجم در کلیه رشته های دانشگاهی

با توجه به این که اکثر فعالیت ها در ترجمه تخصصی ایرانیان مرتبط با موارد ترجمه مقاله بوده و در تمامی رشته ها سفارش ترجمه ثبت می شود، لذا برای پیوستن به مجموعه مترجمین بزرگ ایرانیان نیاز به رشته خاصی نبوده و در تمامی رشته-گرایش های دانشگاهی از مترجمین تخصصی دعوت به همکاری می گردد. مترجمین تخصصی در رشته خود بایستی قادر به ترجمه باشند و نمره قبولی در آزمون ورودی کسب نمایند. آزمون ورودی جذب مترجم در ترجمه تخصصی ایرانیان به صورت معمول هر ماه برگزار می گردد.

آشنایی با استخدام به عنوان مترجم در موسسه ترجمه تخصصی ایرانیان

ترجمه تخصصی ایرانیان به عنوان پرکار ترین موسسه ترجمه در کشور، به دلیل تعداد بالای سفارشات ترجمه، همواره در حال افزایش تعداد مترجمین تخصصی خود بوده لذا از کلیه علاقه مندان به زمینه ترجمه متون تخصصی دعوت به همکاری می نماید.در صورتی که مسلط به یکی از زبان های خارجی می باشید و مایل هستید ترجمه متون تخصصی را به صورت غیرحضوری انجام دهید، می توانید به تیم مترجمین تخصصی ایرانیان بپیوندید. استخدام مترجم زبان انگلیسی در منزل بوده و در کلیه شهرهای ایران به صورت غیرحضوری است. بنابراین نیاز به حضور فیزیکی مترجم وجود ندارد. زبان انگلیسی بیشترین سفارش ترجمه را به خود اختصاص داده و به همین دلیل تعداد جذب مترجمین انگلیسی نسبت به سایر زبان ها بیشتر است.

ترجمه تخصصی ایرانیان در ابتدا با فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه های تهران کار خود را آغاز نمود. هسته اولیه گروه مترجمین ۵۸ مترجم تخصصی در مقاطع دکتری و ۱۳۴ مترجم تخصصی در مقاطع کارشناسی ارشد را شامل میشد. به مرور زمان به دلیل استقبال دانشجویان و فعالان دانشگاهی و پژوهشی از خدمات ترجمه و ویرایش مقالات در مجموعه ایرانیان، تعداد مترجمی به ۴۰۰ مترجم افزایش یافت. با گسترش فعالیت مجموعه ترجمه تخصصی ایرانیان استخدام مترجمان در سایر زبان ها آغاز شد و هم اکنون ترجمه تخصصی ایرانیان مفتخر است اعلام کند با بیش از ۵۸۰ مترجم در زبان های غیر انگلیسی (عربی، روسی،فرانسوی،آلمانی، چینی و..) و بیش از ۱۲۰۰ مترجم تخصصی در زبان انگلیسی ترجمه تخصصی متون و مقالات تخصصی را با بهترین کیفیت انجام میدهد. در صورتی که شما نیز مسلط به زبان انگلیسی بوده و علاقه مند به انجام ترجمه هستید می توانید به خانواده بزرگ مترجمین ترجمه تخصصی ایرانیان بپیوندید.

تکمیل فرم استخدام مترجم